Webinaria

Zapraszamy na kolejną serię webinariów z metodyki nauczania języka uczniów dwujęzycznych i obcokrajowców

Historia na lekcjach języka polskiego jako drugiego. prowadzi dr hab. Joanna Pyłat

  • 15/04/2021 „Baśka” i „Wojtek – rola i znaczenie polskich wątków historycznych w nauczaniu języka polskiego jako dziedziczonego (warsztaty)

  • 22/04/2021 Polscy „Sprawiedliwi wśród Narodów Świata”. Jak zorganizować debatę historyczną w szkole sobotniej na temat wybranego zagadnienia z historii Polski? (warsztat z elementami wykładu na temat wpływu debat na rozwój kompetencji językowych dzieci dwujęzycznych)

  • 29/04/2021 Jak wykorzystać twórczość Mariana Hemara i innych przedstawicieli wychodźstwa niepodległościowego w procesie nauczania historii Polski w Szkołach Przedmiotów Ojczystych? (warsztat z elementami wykładu na temat twórczości Mariana Hemara i zasad prowadzenia zajęć metodą projektu)

Pełen program webinariów dostępny TUTAJ…


Zapraszamy do rejestracji za pomocą poniższego formularza lub mejlowo zdp@puno.edu.pl na poszczególne spotkania (opłata po £10). Jeśli interesuje Ciebie cały cykl (jednorazowa opłata to tylko £20), zapraszamy do rejestracji TUTAJ…


 

    WYBÓR WEBINARIUM:

    15/04/2021 „Baśka” i „Wojtek – rola i znaczenie polskich wątków historycznych w nauczaniu języka polskiego jako dziedziczonego (warsztaty)22/04/2021 Polscy „Sprawiedliwi wśród Narodów Świata”. Jak zorganizować debatę historyczną w szkole sobotniej na temat wybranego zagadnienia z historii Polski? (warsztat z elementami wykładu na temat wpływu debat na rozwój kompetencji językowych dzieci dwujęzycznych)29/04/2021 Jak wykorzystać twórczość Mariana Hemara i innych przedstawicieli wychodźstwa niepodległościowego w procesie nauczania historii Polski w Szkołach Przedmiotów Ojczystych? (warsztat z elementami wykładu na temat twórczości Mariana Hemara i zasad prowadzenia zajęć metodą projektu)

    Po kliknieciu "Wyślij" zostaniesz przekierowany na strone płatności PayPal