Sami Swoi Przekazy Pieniężne

Sami Swoi Przekazy Pieniężne

 

Materiał promocyjny sponsora filmu na 80-lecie PUNO | FILM: tutaj…

 


 

Sami Swoi Przekazy Pieniężne to lider na rynku przekazów pieniężnych Z Wielkiej Brytanii do Polski. Posiadamy najszerszą ofertę przekazów pieniężnych na rynku, co pozwala dostosować nasze produkty do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Prawie 20 letnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć bezpieczny i stabilny system przekazów pieniężnych. Korzystamy z najnowszych technologii gwarantujących bezpieczeństwo każdego przekazu.

Przekazy do Polski zrealizujesz w naszych autoryzowanych placówkach, przez naszą aplikację mobilną dostępną w Google Play Store oraz App Store, przez naszą stronę www.przekazypieniezne.com  lub dzwoniąc na naszą Infolinię pod numer 0207 0992 441. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego korzystamy z najlepszych systemów, które spełniają światowe standardy i gwarantują ochronę wykonywanych transakcji. W naszej ofercie znajdziecie również przekazy dla biznesu. Z dumą zostaliśmy sponsorem tytularnym, a jednocześnie pomysłodawcą projektu polonijnego radia o największym zasięgu w UK i Irlandii. Dla nas sprawy Polonii w Wielkiej Brytanii to od wielu lat priorytet!

Zawsze odpowiadamy na Wasze potrzeby i rozwiązujemy problemy w myśl przyjętej zasady – ,,Aby Polakom na Wyspach żyło się lepiej’’. Tym samym utożsamiamy się z każdym Polakiem. Chętnie angażujemy się w liczne akcje charytatywne oraz bezinteresowne pomaganie Polakom na Wyspach. Z dumą również od wielu lat sponsorujemy prestiżowe wydarzenia i projekty na Wyspach. Tworzymy wartości nie tylko dla nowych i obecnych Klientów, ale także dla ogółu społeczeństwa. Z radością, więc zdecydowaliśmy się być częścią tak ważnego i obiecującego projektu jakim jest Sami Swoi Radio oraz objecie go tytułem Sponsora Tytularnego. To nasz wielki sukces!