Psychologia Biznesu w warunkach BREXIT

Psychologia Biznesu w warunkach BREXIT

BREXIT zaskoczył nie tylko większość Polaków. BREXIT zaskoczył też większość polskich firm prowadzących dotąd w miarę spokojnie swoje interesy w Unii Europejskiej, pomiędzy granicami Polski i Wielkiej Brytanii. Jednak po 23 czerwca 2016 tylko jedno jest pewne w związku – to, że nic nie jest w 100% pewne.
Nie wiemy czym dokładnie zakończy się wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Nie wiemy czy „Hard Brexit”, to tylko pozycja wyjściowa w negocjacjach? Czy może Brytyjczycy okażą się tak twardymi negocjatorami, że faktycznie zaczną konstruować wszystkie dotychczasowe porozumienia społeczno-ekonomiczne od nowa? Nie wiemy w końcu jak w tym wszystkim odnajdywać się w działaniu w trakcie Brexitu i na przyszłość po nim.
Jednym słowem: KRYZYS. Ale też do wszystkiego tego, co Brexit za sobą pociąga, możemy się przygotowywać, jak do skutków każdego innego kryzysu. Dlatego rusza Psychologia Biznesu w warunkach BREXIT – to nowa oferta edukacyjna z dziedziny zarządzania kryzysowego – roczne studia podyplomowe Polskiego Uniwersytetu Na Obczyźnie w Londynie.

SZCZEGÓŁY: Zobacz…