Nowe warsztaty Instytutu Nauk Społecznych

Nowe warsztaty Instytutu Nauk Społecznych

Instytut Nauk Społecznych PUNO zaprasza na kolejne warsztaty w zakresie komunikacji i wystąpień publicznych, a także na temat mediacji rodzinnych. Pierwszy warsztat poprowadzi Adriana Górka, kierująca Zakładem Psychologii Stosowanej PUNO. Drugi zrealizuje Aldona Wojtecka, doktorantka PUNO.

  1. Komunikacja – czyli jak mowić i słuchać, by osiagać cele [12 lipca 2018]Zapraszamy na warsztat ze skutecznej komunikacji. Dowiedz się jak mówić w sposób zrozumiały i jakie bariery komunikacyjne możesz napotkać. Poznaj metody na precyzowanie komunikatów i oddzielanie faktów od interpretacji, a także sposoby budowania relacji potrzebnych do skutecznej komunikacji. Dowiedz się jak radzić sobie z trudnym zachowaniem rozmówcy. Sięgaj wysoko i osiagaj założone cele. Prowadząca: Adriana Górka, Psycholog Kliniczny.

    SZCZEGÓŁY: PLAKAT…

 

  1. PROCES SĄDOWY CZY MEDIACJA W ASPEKCIE PROBLEMÓW RODZINNYCH [19 lipca 2018]Niemal każdy z nas zadaje sobie pytane jak szybko, tanio i poufnie rozwiązać spory rodzinne z drugą stroną? Procedura sądowa jest często czasochłonna, kosztowna i budzi w nas negatywne emocje a jej efekt może być dla nas nie pożądany.
    Zatem, jak wypracować korzystne dla obu stron porozumienie? Jaką drogę wybrać aby uniknąć kolejnych sporów w przyszłości? Pytań, niejasności może być wiele.. ale rozwiązanie musi być jedno – klarowne i zabezpieczać strony na przyszłość. Czym jest proces sądowy a mediacja w prawie rodzinnym? Czy ugoda mediacyjna ma takie same skutki prawne jak wyrok czy postanowienie sądu ? Szereg zagadnień z dziedziny prawa rodzinnego zostanie omówiony na warsztacie prawnika i mediatora – Aldony Wojteckiej. Możliwość darmowych konsultacji.

    SZCZEGÓŁY: PLAKAT…