lic. Andrzej Nawój


Absolwent ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność ekonomia menadżerska. Ukończył studia podyplomowe na Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie w Londynie, kierunek coaching. Jest coachem, certyfikowanym trenerem i praktykiem Points of You® oraz członkiem wspierającym International Coach Federation – ICF Polska.

Obszar, nad którym skupia się w pracy zawodowej to life coaching, prowadzi sesje indywidualne w Londynie i Birmingham, ponadto organizuje warsztaty rozwojowe i szkolenia interpersonalne na terenie Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w tematyce motywacji, emocji, relacji, komunikacji, asertywności, autoprezentacji oraz pewności siebie. Od ponad 3 lat praktykuje medytacje, pasjonat samorozwoju, psychologii rozwoju człowieka i psychologii pozytywnej.

OBSZARY BADAWCZE

  • Analiza systemu motywacyjnego w Przedsiębiorstwie X, narzędzia motywacyjne wykorzystywane przez przedsiębiorstwo, skuteczność instrumentów motywowania pod kątem efektywności  gospodarowania zasobami ludzkimi, badania do pracy licencjackiej, przekazano do przedsiębiorstwa.